Blogotok #2 – Akcja

Drugi Blogotok odbył się 21 listopada 2014, w kieleckim Kinie Moskwa. Wraz z przekształceniem formuły, postawiliśmy również na inne pozytywne zmiany. Pierwszą z nich była rejestracja. Po sukcesie poprzedniej edycji, przyjęliśmy zgłoszenia od ponad 100 osób, z których ostatecznie wybraliśmy grupę 65 blogerów.

Udało się również zaprosić większą liczbę prelegentów! O swoich blogach, doświadczeniach i pomysłach opowiedzieli: Rafał Sobierajski (rafalsobierajski.wordpress.com), Michał Szatiło (volantification.pl), Łukasz Sawa i Magda Leki (alemeksyk.eu), Edwin Zasada (zabijgrubasa.pl) oraz Michał Szafrański (jakoszczedzacpieniadze.pl). Sugerując się Waszymi opiniami, większą uwagę skupiliśmy na graficznej i gastronomicznej oprawie wydarzenia. Każdy z uczestników został wyposażony m.in. w identyfikator, co znacznie ułatwiło komunikację! Do współpracy namówiliśmy nie tylko kieleckie lokale, ale również większe firmy, które zajęły się cateringiem.

Na część nieoficjalną przenieśliśmy się do American Home, gdzie mieliśmy okazję bliżej się poznać!
Pozytywny odbiór uczestników utwierdził nas w przekonaniu że druga edycja również okazała się sukcesem. A podniesiona poprzeczka już motywuje nas do działania.

Dziękujemy, że byliście i zapraszamy na kolejną edycję!
Jakub, Maciek i Paulina

 back to top